KAWITACJA ULTRADŹWIĘKOWA – Zasada działania opiera się na zjawisku kawitacji, powstającym w wyniku działania fal ultradźwiękowych o niskiej częstotliwości na ośrodki płynne. Wskutek rozszerzania się cząsteczek płynu powstają tzw. mikropęcherzyki próżni, które pod wpływem znacznego przyrostu ciśnienia ulegają implozji oddziałując w sposób mechaniczny na otaczające tkanki.Wytworzona energia, dzięki zmianie polaryzacji błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej rozbicie. Uwolnione w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega przemianie materii. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów, takich jak uda, pośladki, ramiona, talia, biodra, okolice kolan i innych.Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości selektywnie oddziałują na komórki tłuszczowe, trwale zmniejszając ich ilość na wybranym obszarze, nie powodując przy tym uszkodzenia tkanek otaczających. Ultradźwięki są bardziej skuteczne na komórki tłuszczowe na większej głębokości w porównaniu do fali radiowej.
FALA RADIOWA Z PODCIŚNIENIEM – Multipolarna głowica RF wytwarza fale o częstotliwościach radiowych docierających do głębszych warstw skóry. Działa na włókna kolagenu wywołując w nich efekt termiczny, natomiast warstwy powierzchowne pozostają niezmienione na skutek zastosowanego chłodzenia. Lokalne, kontrolowane przegrzanie tkanek sprzyja wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, eliminacji cellulitu, a także regeneracji włókien kolagenowych.Bipolarna głowica RF wytwarza fale o częstotliwościach radiowych docierających na głębokość 5-10 mm, pobudzając metabolizm w komórkach tłuszczowych.Połączenie fali radiowej z masażem ssącym w podciśnieniu, ujędrnia skórę, redukuje cellulit, pobudza metabolizm tkankowy. Pozwala uzyskać poprawę już po pierwszym zabiegu. 


© Copyright YASUMI 2012 | Wszelkie prawa zastrzeżone.
logo RF Lavatron 3MAX Gelex Cavitation System Spring - Kriomezomax Octoline Dream Healther - Platforma Wibracyjna MegaSon MagicPolar